8.8 C
Struga
Saturday, February 24, 2024
spot_img

E gjithë BDI rreshtohet pas Ali Ahmetit

Bashkimi Demokratik për Integrim është më i fortë se kurrë dhe lideri i kësaj partie Ali Ahmeti vazhdon të gëzojë përkrahjen e madhe nga gjithë strukturat shkruan Tetovasot.
Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, sot do të merr pjesë në promovimimin e programës IPARD 3 MBP dhe EU.

Ky manifestim do të mbahet në kompaninë AGRO REKA .
Në këtë eveniment marrin pjesë drejtuesit më të lartë të BDI-së përfshirë zëvendëskryeministrin e parë Artan Grubi,kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi ,ministra dhe deputetë si dhe funksionarë të tjerë të lartë.Tetovasot.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles