27 C
Struga
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Drejtori i konviktit komunal “Vëllezërit Miladinov”-Strugë, Enis Ziba, mirëpret në takim Konsullin e Përgjithshëm të Republikës së Kosovës z.Agim Krasniqi i shoqëruar nga z.Musli Fida

Enis Ziba: Sot pata kënaqësinë të mirëpres Konsullin e Përgjithshëm të Republikës së Kosovës z.Agim Krasniqi i shoqëruar nga z.Musli Fida. Gjatë vizitës biseduam për shumë çështje të sferave të ndryshme dhe në veçanti për punën e Konviktit Komunal ,,Vëllezërit Miladinov”. Konsulllit i shpreha faleminderime dhe mirënjohje për vizitën që i bëri institucionit tonë dhe njëkohesisht i urova suksese në punen e konsullatës.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles