18 C
Struga
Friday, April 12, 2024
spot_img

Dollogozhda edhe njëherë tregon mbështetjen e saj të palëkundur për Agjendën e blertë dhe Ramis Merkon

Dollogozhda edhe njëherë tregon mbështetjen e saj të palëkundur për Agjendën e blertë dhe Ramis Merkon 💚🟢✅Prania masive në tubimin e Dollogozhdës tregon se rezultati i këtyre zgjedhjeve është një dhe i vetëm, fitore për Bashkimin Demokratik për Integrim. 🟢Programi ynë dhe lista jonë e kandidatëve për këshilltarë nuk kanë të krahasuar. Ne jemi ekipi fitues dhe opsioni më i mirë për Strugën. 🟢💚Zgjidh jetë, voto blertë! ✅Rretho numrin 3! ✅

—Делогожди уште еднаш ја покажува својата непоколеблива поддршка за Зелената агенда и Рамис Мерко 💚🟢✅Масовното присуство на митингот во Дологожди покажува дека резултатот од овие избори е еден и единствен, победа на Демократската унија за интеграција. 🟢Нашата програма и нашата листа на кандидати за советници немаат споредба.Ние сме победничкиот тим и најдобрата опција за Струга. 🟢💚Избери живот, гласај зелено! ✅Заокружи број 3!✅

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles