2 C
Struga
Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Do të bien temperaturat, nga e enjtja rikthehet shiu

Nesër do të mbajë mot me diell dhe i nxehtë me erë të dobët deri në mesatare jugore, ndërsa nga dita e enjte në orët e pasdites do të ketë shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima, paralajmërojnë nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Do të fryjë erë mesatare në disa vende erë veriore e përforcuar. Kushte për shi lokal do të ketë të premten dhe gjatë ditëve të fundjavës së vazhduar festive, ndërsa temperaturat dukshëm do të bien. 

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles