30 C
Struga
Sunday, July 14, 2024
spot_img

Digjet një makinë në Strugë

Më datë 06.10.2022 në ora 01.50 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është lajmëruar se në rrugën “Proleterski Brigadi ” në Strugë i është dhënë zjarri një automjeti e tipit “Lexus” me targa të Strugës , në pronësi të një personi juridik nga Struga. Zjarri është shuar nga ekipi i Njësitit Territorial Zjarrfikës Strugë, dhe nuk ka persona të lënduar, është kryer kqyrje në vendngjarje . SPB Ohër , zëdhënëse Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles