23 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Deri në orën 15:00 kanë votuar 34% e qytetarëve me të drejtë vote

Kryetari i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve, Aleksandar Dashtevski deklaroi se deri në orën 15:00 dalja e qytetarëve është 34,22 për qind.

Sipas tij, procesi zgjedhor në të gjithë vendin është i qetë dhe pa probleme të mëdha.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles