1.4 C
Struga
Tuesday, November 29, 2022
spot_img

Dashmir Nasufi: “Qyteti im është shtëpia ime”, kënaqësi të jem i deleguari i Merkos në konferencën e Edi Ramës (FOTO)

Kenaqesi e veçantë që sot si i deleguar i kryetarit Ramis Merko, të jem përfaqësues i komunës së Strugës në konferencën “Qyteti im është shtëpia ime”, ku prezentonin Kryeministri i Republikës së Shqipërisë Z. Edi Rama, kryetari i Tiranës Z Erion Veliaj si dhe shumë kryetarë komunash, ambasadorë, konsuj nga rajoni.
Qëllimi i kësaj konference është krijimi i një platforme bashkëpunimi dhe shkëmbim eksperiencash me qytetet fqinje dhe qyteteve europiane.

Prof.Dr.Dashmir Nasufi

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles