7.1 C
Struga
Tuesday, February 20, 2024
spot_img

Beyonce shfaqet me fustan ‘Versace’ në një nga koncertet e fundit – u deshën 600 orë për ta punuar

Superylli, e cila gjithashtu festoi ditëlindjen e 42-të në shfaqjen e saj plot yje të së hënës, shkoi përtej ditës së saj të veçantë, duke kërkuar ndihmën e Donatella Versace për një nga kostumet e saj.

Mini fustani verbues blu dhe ari me printimin e firmës Versace Barocco iu deshën 600 orë (25 ditë) dhe tre anëtarë të Atelier për t’u bërë, tha ylli italian i modës për Vogue.

Foto: Screenshot/Instagram

Veshja ikonike përmbante gjithashtu emblemat e arta të Medusa ’95 të Versace në rripat e shpatullave.

“Është magjepsëse, është plot qëndrim të fuqishëm”, tha Donatella për pamjen.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles