32 C
Struga
Wednesday, July 17, 2024
spot_img

Bexheti publikon fotografi me Ahmetin: Bashkë me kryetarin dhe dostin tim

Blerim Bexheti, kryetar i Komunës së Sarajt, para pak minutash ka publikuar një fotografi me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti.

Bexheti, ani pse është në grupin e personave që kanë kërkuar reforma në BDI, në këtë fotografi ka shkruar se është bashkë me Ahmeti, derisa ka theksuar edhe njëherë qëndrimin e tij kundër ekzekutivir.

“Bashkë me kryetarin dhe dostin tim Ali Ahmeti dhe i palëkundur në qëndrimin tim kundër ekzekutivit”, ka shkruar Bexheti.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles