23.3 C
Struga
Thursday, July 18, 2024
spot_img

Besime Jonuzi, drejtoresha e shkollës “Ibrahim Temo” në Strugë apelon që nxënësit të kthehen në mësim

Apel deri tek nxënësit e SHMK Gjimnazi Dr Ibrahim Temo:
Të dashur nxënës, e di se me padurim prisni të ktheheni në shkollë .Jashtë vullnetit tuaj situata rreth procesit arsimor është komplikuar pa fajin tuaj.Shpresoj që shumë shpejt kjo situate të tejkalohet por shpresoj qe edhe juve te kontriboni ne tejkalimin e kesaj gjendje duke iu pergjigjur apelit tim qe nesër e marte 26 Prill të filloni me mesim.Gjithashtu ju njoftoj se nje pjese e mesimdhenesve janë të gatshëm të realizojnë orët mësimore.Nesër në ndërim e parë do jene vitet e IV dhe II-ta.
Me respekt drejtoresha juaj :Besime Jonuzi

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles