3.9 C
Struga
Tuesday, March 5, 2024
spot_img

Berisha: Po bëjmë negociata me Gazment Bardhin, për bashkimin e grupit parlamentar

Sali Berisha në konferencën e sotme për mediat ka bërëm me dije se deputët e tij do të kërkojnë negociata me grupin e Gazment Bardhit për të arritur një bashkim masiv.

Grupi me unanimitet të plotë pas diskutimeve të secilit, ishte i mendimit që të vazhdojnë negociata me grupin, deputetët e tjerë të Gazment Bardhin, me qëllimin më të kirë, arritjen e një bashkimi, pasi konstatohet se ky vullnet ekziston nga të gjitha palët.

Unë e quaj këtë vendim një vendim të drejtë në përputhej me interes atë PD, anëtarëve dhe simpatizantëve të saj”, tha Berisha.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles