5 C
Struga
Sunday, April 21, 2024
spot_img

Belica është gati për fitoren e madhe në 31 tetor

Belica është gati për fitoren e madhe në 31 tetor ✅Në takimin e sotëm me banorët e Belicës, shfrytëzova rastin të falenderoj ata për mbështetjen e dhënë gjatë raundit të parë.Puna jonë për të ndërtuar një qytet akoma më të mirë do të vazhdoj edhe mandatin e ardhshëm.Prandaj, i ftova banorët e Belicës që në 31 tetor të mbështesin edhe më fuqishëm Agjendën e blertë dhe të bëhen pjesë e fitores plebishitare.Zgjidh jetë, voto blertë!Rretho numrin 3!

Белица е спремна за големата победа на 31 октомври ✅На денешната средба со жителите на Белица ја искористив приликата да им се заблагодарам за дадената поддршка во првиот круг. Нашата работа за изградба на уште подобар град ќе продолжи и во следниот мандат.Затоа ги поканив жителите на Белица на 31 октомври уште посилно да ја поддржат Зелената агенда и да бидат дел од плебисцитарната победа.Избери живот, гласај зелено!Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles