15 C
Struga
Thursday, May 16, 2024
spot_img

BDI Strugë: Vazhdojmë të përmbushim premtimet ndaj qytetarëve

Vazhdojmë të përmbushim premtimet ndaj qytetarëve✅
Ndërrim të gypave të azbestit dhe përgatitje për asfaltim në disa lagje të qytetit dhe në fshatra.

Продолжуваме да ги исполнуваме ветувањата до граѓаните✅
Во тек се врши замена на азбестни цевки и подготовка за асфалтирање во некои населби во градот и низ селата.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles