26 C
Struga
Monday, May 20, 2024
spot_img

BDI Strugë: Takim i rastit me banorët e Dollogozhdës

Takim i rastit me banorët e Dollogozhdës ✅Në takimin e rastit, të zhvilluar sonte në Dollogozhdë, shfrytëzova rastin për të falenderuar banorët e këtij vendbanimi për mbështetjen e treguar përgjatë raundit të parë. ✅Zhvilluam një diskutim të hapur ku u shkëmbyen mjaft ide. ✅Banorët e Dollogozhdës janë të vetëdijshëm për opsionin më të mirë dhe do të na mbështesin akoma dhe më fortë në 31 tetor. ✅Zgjidh jetë, voto blertë! ✅Rretho numrin 3! ✅—Случајна средба со жителите на Дологожди ✅На случајната средба, одржана вечерва во Дологожди, ја искористив приликата да им се заблагодарам на жителите на ова населено место за поддршката што ја укажаа во текот на првиот круг. ✅Имавме отворена дискусија каде беа разменети многу идеи. ✅Жителите на Дологожди се свесни за најдобрата опција и уште посилно ќе не поддржат на 31 октомври. ✅Избери живот, гласај зелено! ✅Заокружи број 3! ✅

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles