20 C
Struga
Wednesday, May 22, 2024
spot_img

BDI Strugë: Misllodezhda e vendosur për të ardhmen e gjelbër

Misllodezhda e vendosur për të ardhmen e gjelbër
Ditën e mbyllëm në takim me banorët e Misllodezhdës.
Banorët e Misllodezhdës ishin të entuziazmuar për takimin e sotëm dhe prisnin me padurim që të diskujtojmë mbi projektet e realizuara dhe projektet të cilat janë të planifikuara për mandatin e ardhshëm.
Ne jemi opsioni më bindës dhe Agjenda e gjelbër është fituese.
💚Zgjidh jetë, voto blertë!💚

Мислодежда се постави за зелената иднина
Го затворивме денот на средба со жителите на Мислодежда.
Жителите на Мислодежда беа ентузијасти за денешната средба и со нетрпение очекуваа да разговараат за реализираните проекти и проектите што се планираат за следниот мандат.
Ние сме најубедливата опција и Зелената агенда е победничка.
💚Избери живот, гласај зелено!💚

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles