32 C
Struga
Monday, July 15, 2024
spot_img

BDI Strugë: Llozhani është gati për fitoren e madhe në 31 tetor

Llozhani është gati për fitoren e madhe në 31 tetor ✅Puna jonë për të ndërtuar një qytet akoma më të mirë do të vazhdoj edhe mandatin e ardhshëm.Prandaj, i ftova banorët e Llozhanit që në 31 tetor të mbështesin edhe më fuqishëm Agjendën e blertë dhe të bëhen pjesë e fitores plebishitare.Zgjidh jetë, voto blertë!Rretho numrin 3!

Ложани е спремен за големата победа на 31 октомври ✅Нашата работа за изградба на уште подобар град ќе продолжи и во следниот мандат.Затоа ги поканив жителите на Ложани на 31 октомври уште посилно да ја поддржат Зелената агенда и да бидат дел од плебисцитарната победа.Избери живот, гласај зелено!Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles