16 C
Struga
Thursday, May 16, 2024
spot_img

BDI Strugë: Agjenda e blertë do të jetë triumfuese edhe në Drasllajcë

Agjenda e blertë do të jetë triumfuese edhe në Drasllajcë ✅Në takimin e sotëm, banorët e Drasllajcës edhe njëherë konfirmuan se besojnë në të ardhmen e blertë të Strugës dhe në një qytet për të gjithë banorët.Programi ynë është gjithëpërfshirës dhe është opsioni më i mirë për të ardhmen e Strugës.Zgjidh jetë, voto blertë!Rretho numrin 3!

Зелената агенда ќе биде триумфална и во Драслајца ✅Жителите на Драслајца на денешната средба уште еднаш потврдија дека веруваат во зелената иднина на Струга и во град за сите жители.Нашата програма е сеопфатна и е најдобрата опција за иднината на Струга.Избери живот, гласај зелено!Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles