3.5 C
Struga
Monday, April 22, 2024
spot_img

BDI feston 20 vjetorin e themelimit, Ahmeti dhe Grubi paralajmërojnë festë

Bashkimi Demokratik për Integrim feston 20 vjetorin e themelimit të saj, e siç paralajmëroi lideri i kësaj partie, Ali Ahmeti dhe Zëvendës Kryeministri i parë Artan Grubi nga radhët e kësaj partie, kjo do të shënohet me një festë më 3 qershor në Shkup tek Sheshi i Skënderbeut dhe me 4 qershor në Sheshin Iliria në Tetovë.“20 vjetori i Bashkimit Demokratik për Integrim sjell festë për të gjithë sepse dëshirojmë që bashkarisht ta shënojmë rrugëtimin dydekadësh dhe sukseset e përbashkëta. Më 3 qershor, festë e madhe në sheshin Skenderbeu në Shkup, ndërsa me 4 qershor kryefestë në sheshin Iliria në Tetovë! Bëhuni pjesë e festës të dashur miq!”, shkruan Ali Ahmeti“Bëhuni gati për festë të madhe të përbashkët për ti shënuar këto dy dekada të ndryshimit të madh që solli Bashkimi Demokratik për Integrim. 3 qershor në Shkup, 4 qershor në Tetovë”,  shkruan Artan Grubi.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles