24 C
Struga
Saturday, June 15, 2024
spot_img

Arrestohet Eroll Spaho, profesor i gjuhës angleze, për sulm ndaj nxënësve në gjimnaz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në gjimnazin “Ibrahim Temo”-Strugë, ku profesori Eroll Spaho ka sulmuar fizikisht një nxënës.

Ky person vuan nga probleme psiqike dhe disa herë ka sulmuar kolegët profesorë dhe nxënësit në këtë shkollë.

Qytetarët kërkojnë nga organet kompetente që profesori Spaho të arrestohet ose të dërgohet në spital për sëmundje psikiatrike.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles