3 C
Struga
Tuesday, March 5, 2024
spot_img

Arrestohet 45 vjeçari nga Ohri, kapet me marihuanë

Më datë 24.01.2023 rreth orës 18.00 në rrugën kryesore Podmolje-Strugë, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë, ka privuar nga liria Z.K (45) nga Ohri për shkak se te ai dhe në automjetin e tij të tipit ” folsvagen golf ” me targa të Ohrit të cilën i njëjti e drejtonte, i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Lidhur me ngjarjen në stacionin policor është zhvilluar intervistë zyrtare me pasagjerin në mjetin e lartpërmendur S.K.(53) nga Ohri. Pas dokumentimit të plotë të rastit, Njësia për Punë të Brendshme Strugë do të ngrejë padinë e duhur. SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles