14.9 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Alternativa vendos: Nuk e mbështesim Lëvizjen Besa në Tetovë dhe Zhelinë, nga e hëna do jemi pjesë e qeverisë LSDM, BDI, ALTERNATIVA!

Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, ka deklaruar se partia që ai drejton nuk do ta mbështes Lëvizjen Besa në raundin e dytë të zgjedhjeve në Tetovë dhe Zhelinë.

Gjithashtu, Gashi, para mediave ka thënë se nga e hëna Alternativa do jetë pjesë e shumicës parlamentare së bashku me BDI dhe LSDM, duke përgënjeshtruar zërat për zgjedhje të parakohshme parlamentare.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles