26 C
Struga
Wednesday, July 17, 2024
spot_img

Aliti: Ali Ahmeti nuk është dorëzuar përpara ultimatumeve

Ish-deputeti i BDI-së, Rafiz Aliti për “ClickPlus” tha se Ali Ahmeti nuk lëshon pe asnjëherë përpara ultimatumeve.

Ai tha se është i bindur se Ahmeti edhe këtë radhë do të gjejë një rrugëzgjidhje, siç ka vepruar edhe në të kaluarën.

“Sa e njoh unë Ali Ahmetin dhe “grupin e zjarrit”, Ahmeti asnjëherë nuk ka lëshuar pe. Nuk ka lëshuar pe para ultimatumeve, por ka hapur debate. Kemi debatuar dhe më herët kur është marrë një vendim i përbashkët dhe pas i kemi qëndruar.

Meritat i takojnë liderit, Ali Ahmeti për fitoret në këto 20-vjet. Nuk besoj se “grupi e zjarrit” do ta largojë nga skena politike. Gjithmonë kemi zgjidhja nga këto marrëveshje”, tha Aliti.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles