20 C
Struga
Sunday, April 14, 2024
spot_img

Ali Ahmeti uron besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit

Të dashur besimtarë,

Në këtë ditë feste të Fitër Bajramit uroj që të jenë të pranuara dhe të shpërblyera të gjitha veprat e mira, agjërimi dhe lutjet e juaja gjatë muajit të bekuar të Ramazanit.

Qofshin të bashkuara gjithmonë si sot zemrat tona rreth vlerave të larta të besimit, bamirësisë, solidaritetit dhe respektit ndaj njëri tjetrit.

Shumë gëzime, shëndet dhe mbarësi le të ketë gjithmonë në familjet tuaja!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles