8 C
Struga
Thursday, December 7, 2023
spot_img

Ali Ahmeti shpreh ngushëllime për vdekjen e ish presidentit Bujar Nishani

Lideri i BDI -së Ali Ahmeti ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e ish Presidentit të Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani informon Tetovasot

Ahmeti me këtë rast ka thënë se me pikëllim të thellë pranova sot lajmin për ndarjen nga jeta të mikut tim, ish presidentit të Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani.

“Të pashlyeshme në kujtimet tona do të mbesin vitet e angazhimit të tij në politikën kombëtare, ndërsa nga takimet që kishim bashkë do të kujtojë gjithmonë entuziazmin dhe përkujdesin që tregonte kur në tavolinën e bisedimeve ishte çështja mbarëkombëtare”ka shkruar lideri Ahmeti.

Ai i ka përcjellur ngushëllimet e tij të sinqerta familjes së nderuar Nishani, miqve dhe bashkëveprimtarëve të Presidentit Nishani!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles