18 C
Struga
Friday, April 12, 2024
spot_img

Ali Ahmeti: Fitore e madhe në Dibrën e madhe, e merituar dhe e drejtë

Fitore e madhe në Dibrën e madhe, e merituar dhe e drejtë.

Urime Dibrës, dibranëve dhe të gjithëve.

Mirënjohje për të gjithë kontribuesit, nuk do të ju zhgënjejmë asnjëherë. 

Tash, ti rrekemi punës vëllezër e motra.

Ali Ahmeti-BDI

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles