3 C
Struga
Monday, December 11, 2023
spot_img

Ali Ahmeti arrin në samitin ”Open Ballkan”, takohet me Edi Ramën

Ka arritur edhe kreu i BDI-së, Ali Ahmeti në Ohër, ku po mbahet samiti i ”Ballkanit të Hapur”

I shoqëruar nga Edi Rama kryeministri shqiptar dhe ministrat Kreshnik Bekteshi, Jeton Shaqiri dhe zv kryeministri Artan Grubi.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles