20 C
Struga
Sunday, April 14, 2024
spot_img

Aksion i madh policor, konfiskohet sasi e madhe e marihuanës

Aksione të mëdha të policisë për konfiskimin e drogës janë në vijim sonte në Strumicë dhe Resnjë. Këtë sonte e kumtoi ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në Ditarin e Televizionit të Maqedonisë.

Pas përfundimit të aksioneve priten informacione më të thukëta nga MPB për sasitë e konfiskuara të drogës. Bëhet fjalë për dy raste të ndara të konfiskimit të marihuanës.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles