18 C
Struga
Friday, April 12, 2024
spot_img

Aksindet i rëndë në rrugën Gostivar-Strazhë

Një person ka mbetur i lënduar në aksidentin rrugor që këtë mëngjes ndodhi në rrugën Gostivar-Strazhë, tek udhëkryqi i Mavrovës.

Zëdhënësi i SPB-Tetovë, Marjan Josifovski, tha se aksidenti u denoncua ka hora 9 e 10 minuta të së shtunës.

Në aksident janë përfshirë automjetet “Golf” dhe “Hundai”. Me lëndime ka përfunduar një person i cili u transferua në spitalin e Gostivarit për trajtim. Nuk dihet gjendja e tij, tha ai. Ekipet e policisë hetojnë shkaqet e aksidentit.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles