14.9 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Ahmeti kujton shokët në Hagë: Jam i sigurt, drejtësia është në anën tonë 

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në koncertin e Ditës së Plisit që është mbajtur sot në Shkup, ka kujtuar edhe bashkëluftëtarë e tij nga Kosova që gjenden në Hagë.

Shprehu bindjen se drejtësia është në anën e luftëtarëve të UÇK-së.

“Lavdi e përhershme të gjithë dëshmorëve, të gjithë luftëtarëve. Duhet bërë edhe sakrifica edhe më tutje. Unë, bashkëluftëtarët e mi i kam në Hagë sot. Por, kështu na kanë rastisur – ata që kanë paguar çmim, përsëri duhet të paguajnë çmim dhe unë jam shumë i sigurt se drejtësia është në anën tonë”, tha Ahmeti.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles