18 C
Struga
Friday, April 12, 2024
spot_img

Agjenda e blertë do të jetë triumfuese edhe në Morovishtë

Agjenda e blertë do të jetë triumfuese edhe në Morovishtë ✅Në takimin e sotëm, banorët e Morovishtës edhe njëherë konfirmuan se besojnë në të ardhmen e blertë të Strugës dhe në një qytet për të gjithë banorët.Programi ynë është gjithëpërfshirës dhe është opsioni më i mirë për të ardhmen e Strugës.Zgjidh jetë, voto blertë!Rretho numrin 3!

Зелената агенда ќе биде триумфална и во Моровишта ✅Жителите на Моровишта на денешната средба уште еднаш потврдија дека веруваат во зелената иднина на Струга и во град за сите жители.Нашата програма е сеопфатна и е најдобрата опција за иднината на Струга.Избери живот, гласај зелено!Заокружи број 3!

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles