23 C
Struga
Saturday, July 13, 2024
spot_img

838 raste të reja dhe 20 viktima nga covid-19 

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se, sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik në 24 orët e fundit janë regjisturar 838 raste të reja me COVID-19.

Sipas këtij instituti janë shënuar 1.140 persona të shëruar, ndërsa janë regjistruar edhe 20 persona që e kanë humbur betejën me koronavirusin.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles