28 C
Struga
Saturday, July 13, 2024
spot_img

81 vjeçari nga Struga gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Më datë 09.03.2022 në ora 13.30, në Njësinë për Punë të Brendshne Strugë është raportuar se KK (81) nga Struga është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Gjatë kqyrjes të kryer nga ekipet e Prokurorit Publik dhe policisë, është konstatuar se në dhomën ku u gjet K.K më herët ka rënë zjarr, i cili nuk është përhapur në dhomat e tjera. Mjeku e ka konstatuar vdekjen dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion. Sektori për Punë të Brendshme Ohër Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles