20 C
Struga
Wednesday, May 22, 2024
spot_img

7 viktima dhe 606 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë së RMV njofton se gjatë 24 orët e fundit, nga 3257 testime të dyshuara për Covid-19, 606 kanë rezultuar pozitiv.

Gjitashtu, gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 7 persona, ndërsa janë shëruar 320 persona.

Rastet aktive janë 7552.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles