5.6 C
Struga
Sunday, April 21, 2024
spot_img

7 viktima dhe 342 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë bën me dije, se sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik se në 24 orët e fundit:

Janë kryer 2349 analiza dhe janë regjistruar 342 raste të reja me KOVID-19.

Gjatë 24 orëve po ashtu janë shënuar edhe 7 viktima derisa numri i të shëruarve është 348.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles