10 C
Struga
Wednesday, April 17, 2024
spot_img

4 viktima dhe 163 raste të reja me Kovid-19

Ministria e Shëndetësisë (MSH) njofton se në 24 orët e kaluara janë kryer 2.020 teste, ndërsa janë regjistruar 163 raste të reja me coronavirus.

Nga numri i përgjithshëm i rasteve të reja 24 janë riinfektime.

Janë regjistruar 259 pacientë të shëruar dhe 4 pacient të cilët e kanë humbur betejën me Kovid-19.

Numri i rasteve aktive në vend është 1.434.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles