21 C
Struga
Tuesday, June 25, 2024
spot_img

378 raste të reja me Covid-19 në vendin tonë

Janë kryer 2.560 teste dhe janë regjistruar 378 raste të reja me Covid-19. Në Strugë janë regjistruar 5 raste të reja.

Nga numri total i pozitivëve (378), janë regjistruar 58 riinfeksione.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles