27 C
Struga
Monday, June 27, 2022
spot_img

30 годишен жител на Октиси ја нападнал неговата сопруга

На 06.01.2022 година во ОВР Струга, пријавено e дека Б.Ш.(30) од струшкото село Октиси во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга. По целосно докумнетирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles