12 C
Struga
Tuesday, September 26, 2023
spot_img

29 viktima dhe 1.045 raste të reja me Covid-19

Sipas Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 1,045 raste të reja, 29 viktima si dhe 2,418 persona të shëruar.

Deri tani vendi jonë ka regjistruar 278,182 të infektuar me Covid-19 që nga fillimi i pandemisë, të vdekur gjithsej 8,578, ndërsa të shëruar 257,280.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles