13 C
Struga
Monday, May 13, 2024
spot_img

24 viktima dhe 1409 raste të reja me Covid-19

Në 24 orët e fundit janë raportuat 1409 raste të reja me COVID-19 në vend.

Po ashtu, janë regjistruar edhe 24 persona që kanë humbur betejën me këtë virus, derisa raportohet më 1455 të shëruar.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles