1.7 C
Struga
Tuesday, November 29, 2022
spot_img

2269 нови случаи со Ковид-19

Во земјата во последните 24 часа се регистрирани 2269 нови случаи со Ковид-19, пишува Алсат.

Пријавени се и 24 жртви, а оздравени се 1420 лица.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles