21 C
Struga
Wednesday, June 26, 2024
spot_img

22 viktima dhe 718 raste të reja me Covid-19

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, në 24 orët e fundit janë shënuar 718 raste të reja si dhe janë shënuar 22 vdekje.

Nga të dhënat e këtij Instituti 1244 persona janë shëruar.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles