9.8 C
Struga
Thursday, February 29, 2024
spot_img

22 viktima dhe 465 raste të reja me Covid-19

Në 24 orët e fundit janë raportuar 465 raste të reja me COVID-19 në vend.

Po ashtu, janë shënuar edhe 22 raste të vdekjes, derisa numri i të shëruarve është 1880.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles