18 C
Struga
Saturday, May 25, 2024
spot_img

19 viktima dhe 2019 raste të reja me Covid-19

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, në 24 orët e fundit janë shënuar 2 019 raste të reja, 19 viktima si dhe 917 të shëruar.

Numri i përgjithshëm i personave të diagnostikuar me KOVID në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë është 261 347, i të shëruarve 231 179, ndërsa numri i viktimave shkon në 8,285.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles