15 C
Struga
Saturday, May 25, 2024
spot_img

18 viktima dhe 905 raste të reja me Covid-19

Gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar gjithsej 905 raste të reja nga COVID-19.

Po ashtu janë regjistruar edhe 18 viktima, derisa numri i të shëruarve është 1565.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles