32 C
Struga
Monday, July 15, 2024
spot_img

17 viktima dhe 493 raste të reja me Covid-19

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 493 raste të reja me Kovid-19 nga realizimi i 2 911 testimeve, njofton Ministria e Shëndetësisë. Në po të njëjtën periudhë janë shëruar 532 pacientë, ndërsa kanë ndërruar jetë 17 pacientë. Raste aktive në vend janë 8391.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles