16 C
Struga
Saturday, May 18, 2024
spot_img

17 viktima dhe 463 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 463 raste të reja, jetën e kanë humbur 17 persona, ndërsa 336 e kanë fituar betejën me Covid -19. Që nga fillimi i pandemisë në vend janë regjistruar 214.676, ndërsa prej tyre janë shëruar 198.755 dhe 7.528 kanë humbur jetën. Rastet aktive me virus në vend janë 8.393.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles