4 C
Struga
Monday, November 28, 2022
spot_img

15 vjeçari nga Struga, Emsall Rashid, sot në ndeshjen miqësore kundër Strugës, zhvilloi ndeshjen e parë në futbollin profesional me një performancë të jashtëzakonshme

Emsall Rashid, futbollisti 15 vjeçar i Voska Sport, sot debutoi në futbollin profesional, në një ndeshje miqësore kundër FC Struga Trim Lum. Ndeshja përfundoi me rezultat 4:2 në favor të Voskës, ku Emsall Rashid tregoi talentin e tij për aq minuta sa luajti. 15 vjeçarit i urojmë suksese dhe sa më shumë arritje si futbollist profesionist.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles