22.9 C
Struga
Sunday, June 23, 2024
spot_img

15 viktima dhe 361 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve te fundit janë kryer 3028 teste prej të cilave 361 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, dhe atë: Shkup-166, Kumanovë-12, Tetovë-8, Prilep-41, Manastir-30, Gostivar-2, Veles-12, Kavadar-22, Koçanë-14, Gjevgjeli-6…

Nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë për 433 pacientë të shëruar dhe 15 pacientë të tjerë të cilët e kanë humbur betejën me Covid-19.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles