17.2 C
Struga
Saturday, June 15, 2024
spot_img

15 viktima dhe 355 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 355 raste të reja, jetën e kanë humbur 15 persona, ndërsa 2038 e kanë fituar betejën me Covid -19. Që nga fillimi i pandemisë në vend janë regjistruar 217.025 ndërsa prej tyre janë shëruar 203.325 dhe 7.631 kanë humbur jetën. Rastet aktive me virus në vend janë 6.069.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles