6.3 C
Struga
Saturday, April 20, 2024
spot_img

13 viktima dhe 601 raste të reja me Covid-19

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 4.501 testime të realizuara 601 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 304 pacientë të shëruar nga korona virusi, ndërkaq, 13 pacientë e kanë humbur betejën me Covid-19.

Related Articles

Na Ndiqni

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

Latest Articles